Obchodní zástupce pro regiony západní a jihozápadní Čechy

Sídlo společnosti
Zdiměřická 1412/1, 14900, Praha 4
Jsme rostoucí rodinná firma s 24letou tradicí. Zabýváme se specializovaným velkoobchodním prodejem potravinářských výrobků a surovin v segmentu B2B (pekárny, cukrárny, výrobci lahůdek, gastro řetězce, a gastro provozy) sídlící na Praze 4 - Opatov.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků
  • udržování stávajících obchodních vztahů se stabilními zákazníky
  • jednání u zákazníků
  • spolupráce na nových projektech
  • návštěvy zahraničních potravinářských veletrhů
  • vývoj výrobků dle požadavků zákazníků a trhu

Požadujeme

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • min. 5 let praxe
  • komunikativnost, důslednost, aktivitu, asertivitu, reprezentativní vzhled a vystupování
  • schopnost navazovat obchodní vztahy a otevírat nové obchodní příležitosti
  • samostatnost, cílevědomost, vytrvalost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • znalost práce na PC

Výhodou

  • znalost cukrářské výroby
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • práci na HPP s možností ovlivňovat dosaženou mzdu
  • práci v rostoucí rodinné společnosti s dlouholetou zkušeností v oblasti potravinářství a obchodu
  • samostatnou a různorodou práci se zajímavými produkty
  • bonusy/prémie
  • odpovídající ohodnocení a benefity
  • možnost služebního vozu
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • stravenky/příspěvek na stravování

Publikováno
10. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
45 000 - 65 000 Kč
centrála Praha 4 - Opatov - práce ve svěřeném regionu západní a jihozápadní Čechy
Termín nástupu
možný ihned nebo dle vzájemné dohody
Kontaktní osoba
Ing. Jiří Zedek
Mobil