Obchodní zástupce pro Moravskoslezský kraj

Sídlo společnosti
Lucemburská 2136/16, 130 00 , Praha 3 Vinohrady
• zprostředkovatel personální inzerci

Mezinárodní rodinná firma s dlouholetou tradicí v České republice.

Náplň práce

  • udržování vztahů a péči o stávající zákazníky ve zdravotnickém segmentu
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • vytváření objednávek a reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita) - i bez praxe - zaučíme
  • praxe výhodou
  • obchodního ducha
  • vnitřní motivaci dosahovat dobrých výsledků
  • samostatnost a spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • znalost práce na PC - MS Office, Internet
  • ŘP sk. B - podmínkou (aktivní řidič)

Nabízíme

  • kompletní zaškolení
  • práci na HPP, která Vás bude bavit
  • příjemný pracovní kolektiv
  • přímou marketingovou podporu
  • motivující finanční ohodnocení + další benefity (vážíme si dobře odvedené práce a rádi ji oceníme)
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon

Vybrané uchazeče si zaměstnavatel pozve k osobnímu pohovoru.

Publikováno
19. 4. 2024
Místo práce
Moravskoslezský kraj
Kontaktní osoba
Eva Grundová