Referent / referentka nákupu

Sídlo společnosti
K Hoře 1339, 67602, Moravské Budějovice
Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií.

Více informací o společnosti naleznete na www.bast.cz a FB https://www.facebook.com/bast.info

Náplň práce

  • tvorba objednávek dle návrhu informačního systému
  • optimalizace nákladů, zajištění včasnosti dodávek
  • komunikace s dodavateli, jejich hodnocení a vyjednávání výhodných podmínek
  • spolupráce s oddělením plánování výroby pro optimální zásobování
  • správa agendy objednávek a administrace nákupních procesů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • znalost MS Office
  • organizační a analytické dovednosti, spolehlivost a zodpovědnost, schopnost samostatného uvažování a rozhodování

Výhodou:

  • praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • fixní mzdu a odměny dle plnění stanovených KPi a mimořádné odměny dle hospodářských výsledků
  • pružnou pracovní dobu a 21 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu a firemní telefon
  • zajímavou a perspektivní práci v kolektivu

Publikováno
25. 4. 2024
Místo práce
Moravské Budějovice
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení