Obchodní zástupce pro retail - Pivovary CZ Group a.s.

Sídlo společnosti
Komenského 3622/33a, 75002, Přerov I-Město

Významná společnost Pivovary CZ Group a.s. (pivní značky Zubr, Litovel a Holba) působící v pivovarském oboru hledá motivovaného jednotlivce na pozici obchodního zástupce pro retail pro oblast Přerov, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí.

Náplň práce

  • péče o stávající obchodní partnery ve svěřeném regionu
  • vedení obchodních jednání
  • sběr objednávek
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pravidelný monitoring a reporting z trhu
  • péče o správnou visibilitu produktů a druhotné vystavení zboží
  • komunikace s kolegy z ostatních oddělení pivovarů

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží
  • výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • orientace na výsledek, schopnost budovat a udržovat vztahy s obchodními partnery
  • alespoň středoškolské vzdělání
  • samostatnost a flexibilitu, bydliště ve zmíněném regionu
  • uživatelskou znalost práce s PC – MS Office, internet
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní praxe v řízení motorového vozidla min. 2 roky

Nabízíme

  • silné a stabilní zázemí významné pivovarské společnosti
  • podporu zkušeného obchodního týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusy z prodeje
  • zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravné, příspěvek na penzijní připojištění, deputáty
  • služební vůz i k soukromým účelům, tablet, mobilní telefon

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte tlačítko pavlina.zdrahalova@pivovarygroup.cz,  nebo tel: 724 776 667.

Publikováno
26. 4. 2024
Přerov, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí
Termín nástupu
6/2024
Kontaktní osoba
Pavlína Zdráhalová
Mobil