Asistent / asistentka nákupu

Sídlo společnosti
Radniční 7, 37001, České Budějovice
Jsme společnost, která patří již po více než tři dekády mezi přední česká architektonická studia. Specializujeme se na projekty různého rozsahu a funkčnosti jak v Česku, tak i v zahraničí.

Náplň práce

  • spolupráce s managerem nákupu
  • komunikace se subdodavateli, uzavírání objednávek
  • zajišťování administrativní podpory nákupního oddělení a mnoho dalších zajímavých úkolů

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ - ekonomického nebo technického směru (je výhodou, není však podmínkou)
  • pokročilá znalost práce s MS Office - Word/Excel
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost, samostatnost a spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem

Výhodou

  • technické znalosti z oblasti stavebnictví

Nabízíme

  • práci v přátelském a férovém kolektivu = jsme tým
  • zaškolení, odborný dohled
  • adekvátní ohodnocení, 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • nápoje na pracovišti na účet firmy
  • možnost zapojení do kurzů AJ
  • výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • společné firemní akce a teambuildingy, sportovní akce

Publikováno
29. 4. 2024
Místo práce
České Budějovice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Radka Tichá