Servisní technik transportního chlazení - vhodné i pro absolventy - Praha

Sídlo společnosti
Nemanická 2721, 37010, České Budějovice
- autorizovaný zástupce firmy Carrier Transicold pro ČR Hledáme nového servisního technika / techničku do svého servisního týmu pro pobočku v Praze a v Brně.

Hledáme nového servisního technika / techničku do svého servisního týmu pro pobočku v Praze.BS - Transportní chlazení spol

Náplň práce

  • servis, diagnostika, opravy a montáže chladících jednotek Carrier na vozidlech
  • práce ve stabilním kolektivu převážně na servisním středisku v Praze – Nupaky

Požadujeme

  • min. vyučen v oboru s technickým zaměřením - vhodné i pro absolventy
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC

Výhodou

  • vzdělání v oboru elektro
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
  • zkušenosti s chladící technikou
  • zkušenosti s automobilní technikou

Nabízíme

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat

Publikováno
30. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
35 000 - 47 000 Kč
Místo práce
Praha
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Michal Lněnička
Mobil