Soustružník na konvenčním stroji

Sídlo společnosti
Hlavní 136/34, 66904, Znojmo, Přímětice
Naše společnost je strojírenská firma s více než 60letou tradici, která je zaměřena na zakázkovou výrobu strojů a zařízení. Hlavním výrobním programem je výroba strojních zařízení dle dokumentace zákazníka a vlastních zařízení pro potřeby sklářského a pekařského průmyslu. Přes 80% produkce jde dlouhodobě na export především do západních zemí.

Náplň práce

  • obsluha klasického soustruhu
  • práce s technickou dokumentací
  • měření vyrobených dílů

Požadujeme

  • SOU/SŠ ve strojním oboru
  • zkušenosti na konvenčním soustruhu
  • znalost čtení výkresové dokumentaci
  • přesnost, zručnost a spolehlivost

Nabízíme

  • práci na HPP v jednosměnném provozu
  • na začátku Vás zaškolíme, budete pracovat pod vedením zkušeného kolegy
  • nebudete na to sám/a, vždy vám bude nápomocný zkušenější kolega nebo mistr
  • motivační finanční ohodnocení
  • finanční odměny závislé na vašem výkonu
  • pravidelné zvyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel
  • možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů na volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • čeká Vás i zábava na našich zájezdech a společenských akcí

Publikováno
5. 4. 2024
Místo práce
Znojmo-Přímětice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil