Číšník / servírka - Broumov

Restaurace, kavárna, salónek, letní terasa, gril, ubytování a wellness v malebném prostředí.

Náplň práce

  • obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty
  • zodpovědnost za udržování čistoty v restauraci a přilehlých prostorách, kompletní příprava pracoviště
  • přehled o aktuálním stavu skladových zásob na přiděleném pracovišti, spolupráce při pravidelných inventurách

Požadujeme

  • vyučení nebo maturita v oboru servírka/číšník, hotelnictví
  • základní znalost AJ

Výhodou

  • znalost dalšího světového jazyka
  • praxe v oboru

Nabízíme

  • práci na HPP - doba neurčitá po 1 roce
  • 12hodinové směny, krátký a dlouhý týden
  • výkonnostní odměny, pololetní odměny při splnění podmínek
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní investiční pojištění po zkušební době

Publikováno
5. 4. 2024
Místo práce
Broumov - okres Náchod
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Jana Hartwichová
Telefon