Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - mzda 65 000 Kč/měsíc

Sídlo společnosti
Sokolská 1183/43, 46001, Liberec 1 - Staré Město
- společnost zabývající se projekční a inženýrskou přípravou

Náplň práce

  • projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
  • zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
  • komunikace a koordinace s projektanty stavební části
  • komunikace a koordinace s projektanty ostatních profesních částí
  • komunikace se zástupci investora
  • komunikace s úřady státní správy
  • autorský dozor na stavbě

Požadujeme

  • VŠ stavebního zaměření
  • praxe v oboru 3 roky
  • znalost MS Office
  • znalost kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
  • technické myšlení, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
  • aktivní pojetí práce a snahu učit se novým věcem
  • týmového ducha
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech pozemních staveb
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
  • benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
  • náborový příspěvek ve výši 1 mzdy po ukončení zkušební doby

Publikováno
8. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
65 000 Kč
Místo práce
Turnov - okres Semily
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil