Specialista / specialistka reklamací, odvolání a stížností

Sídlo společnosti
Lazarská 1718/3, 110 00, Praha 1
Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Náplň práce

  • posuzovat přijatá odvolání či stížnosti na řešení vznesených nároků škodních událostí
  • konzultace řešených stížností s likvidátory, asistenční službou s právním odborem i revizním lékařem
  • posuzovat oprávněnost odvolání a stížností
  • komunikovat s klientem či poškozeným

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • český jazyk - velmi dobře/výborně
  • praxi na obdobné pozici případně praxe v pojišťovnictví či makléřské společnosti
  • obecnou znalost pojistných produktů neživotního pojištění
  • flexibilitu a zodpovědnost, preciznost
  • vynikající komunikační schopnosti
  • velmi dobrá orientace při práci na PC - Word, Excel, Outlook, Teams
  • odolnost vůči stresu
  • zájem o rozšiřování znalostí a učení se novým věcem

Výhodou:

  • vzdělání v oboru zdravotnictví

Nabízíme

  • přátelský tým kolegů, v němž funguje spolupráce, pomoc a otevřenost
  • odborné zaškolení
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v centru Prahy v české společnosti
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem 9:00 – 14:00, možnost částečné práce z domova po zaškolení
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna navíc
  • bohatý systém benefitů a výhod, například sleva na PVZP produkty, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvek na stravování formou Edenred karty, aj.

Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Publikováno
17. 4. 2024
Místo práce
Praha
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Zdeňka Vadasová