Technik osobní dopravy - výlep jízdních řádů

Sídlo společnosti
třída Tomáše Bati 258, 76302, Zlín
Jsme dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující autobusovou dopravu v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce

  • jízdní řády – tisk jízdních řádů, příprava pro výlep a laminace
  • zajištění rozvozu a výlepu aktuálně platných JŘ a ostatních dokumentů vyžadovaných MSK na označnících zastávek v Moravskoslezském kraji
  • odstraňování neaktuálních jízdních řádů a ostatních dokumentů
  • provádí drobné opravy označníků
  • pomocné práce na dispečinku osobní dopravy

Požadujeme

  • vzdělání vyučen, středoškolské se zaměřením na dopravu, ekonomiku, techniku
  • orientace v problematice veřejné osobní dopravy, znalosti v oblasti organizace práce autobusové dopravy
  • vysoká odolnost vůči stresu
  • aktivní řidič minimálně skupiny B, příp. skupiny D
  • znalost práce na PC (MS Excel, MS Word), schopnost rychle se naučit pracovat s novým SW
  • trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, odpovědnost

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecký telefonní tarif
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na PP a ŽP
  • příspěvek na týdenní lázeňský pobyt v Darkově a Brusně (SK) pro zaměstnance a rodinného příslušníka
  • odměny za odpracované roky
  • stravenkový paušál

Publikováno
18. 4. 2024
Místo práce
Kopřivnice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Jana Hlaváčová