SVÁŘEČ - (1 směna - konec pracovní doby 14:30 h)

Sídlo společnosti
Hlavní 136/34, 66904, Znojmo, Přímětice
Naše společnost je strojírenská firma s více než 60letou tradici, která je zaměřena na zakázkovou výrobu strojů a zařízení. Hlavním výrobním programem je výroba strojních zařízení dle dokumentace zákazníka a vlastních zařízení pro potřeby sklářského a pekařského průmyslu. Přes 80% produkce jde dlouhodobě na export především do západních zemí.

Náplň práce

  • svařování pomocí metody TIG, MIG/MAG
  • provádění svařovacích prací dle výkresové dokumentace
  • konečná úprava svarů
  • čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek

Požadujeme

  • SOU s výučním listem
  • praxe ve svařování - metoda TIG, MIG/MAG
  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • spolehlivost a manuální zručnost

Výhodou

  • základní znalost AJ - výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

  • stabilní práci v jednosměnném provozu s pracovní dobou do 14:30 hod.
  • přátelské pracovní prostředí a podpora kolegů
  • nebudete na to sám/a, vždy vám bude nápomocný zkušenější kolega nebo vedoucí
  • možnost občasných montáží mimo firmu při montáži strojů u zákazníka
  • mzdu Vám pravidelně budeme zvyšovat
  • stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel
  • můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify (T-mobile), které jsou i pro vaši rodinu

Benefity

bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Publikováno
18. 4. 2024
Místo práce
Znojmo-Přímětice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil