Likvidátor / likvidátorka - pojištění majetku a odpovědnosti

Sídlo společnosti
Lazarská 1718/3, 110 00, Praha 1
Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Náplň práce

  • samostatně řešit vznesené nároky pojištěných / poškozených v IS pojišťovny
  • posuzovat oprávněnost nároků dle platné smlouvy
  • provádět výpočty výše škody a stanovit výši pojistného plnění
  • spolupracovat s interním týmem likvidace, externími likvidátory a mobilními techniky
  • komunikovat s klientem či poškozeným

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • český jazyk - velmi dobře/výborně
  • praxi na obdobné pozici případně praxe v pojišťovnictví či makléřské společnosti
  • flexibilitu a zodpovědnost, preciznost a ochotu dále se v oboru vzdělávat
  • vynikající komunikační schopnosti
  • zájem o rozšiřování znalostí a učení se novým věcem

Výhodou

  • dobrá orientace v oblastech strojírenství, elektrotechnice, stavebnictví nebo odpovědnostních škod

Nabízíme

  • přátelský tým kolegů, v němž funguje spolupráce, pomoc a otevřenost
  • odborné zaškolení, možnosti profesního růstu
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v centru Prahy v české společnosti
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem 9:00 – 14:00, možnost částečné práce z domova po zaškolení
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna navíc
  • bohatý systém benefitů a výhod, například sleva na PVZP produkty, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvek na stravování formou Edenred karty, aj.

Publikováno
18. 4. 2024
Místo práce
Praha
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Zdeňka Vadasová