Účetní / fakturantka - vhodné pro OZP a důchodce

Sídlo společnosti
Podnikatelská 566, 19011, Praha 9 Běchovice
- zaměstnavatel na chráněném trhu práce Jsme česká společnost, která vyvíjí, vyrábí a dodává přípravky pro oblast opravárenství, údržby včetně náhradních dílů pro železniční vozidla. Dalšími odběrateli jsou potravinářské, strojírenské a energetické firmy. Své výrobky vyvážíme i na Slovensko. Zaměstnanci - OZP jsou zcela integrálními a plnohodnotnými pracovníky firmy na různých pozicích, včetně nejvyššího vedení firmy.

Náplň práce

  • zpracování účetní agendy včetně závěrkových operací
  • evidence faktur, majetku
  • bankovní operace
  • statistika a DPH

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • orientaci v daňové a účetní problematice
  • samostatnost, přesnost a pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost
  • znalost práce na PC - MS Office
  • znalost účetního programu Pohoda

U OZP je nutno se prokázat rozhodnutím ČSSZ o invaliditě.

Nabízíme

  • pracovní poměr - plný (max. 7 h/den) / zkrácený / brigáda
  • volné víkendy

Základní mzdové ohodnocení 130 - 160 Kč/hod. + osobní ohodnocení, prémie.

Publikováno
18. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Brigáda/Praxe/Stáž
Místo práce
Praha 9 - Běchovice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
František Vozný