Obchodní zástupce

Sídlo společnosti
Palackého třída 1004/150, 61200, Brno
Jsme významným zaměstnavatelem v Jihomoravském kraji a výrobce brožur, katalogů, prospektů, časopisů, diářů, notesů a kalendářů.

Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • aktivní komunikace se zákazníky, udržování obchodních vztahů
  • příprava a vyřizování poptávek zákazníků
  • vedení agendy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • základní znalost Excel a Word
  • samostatnost při práci, schopnost komunikační o obchodní prezentace
  • vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, zodpovědnost, týmový přístup
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • velmi zajímavou práci v oblasti marketingu
  • práce ve stabilní, rozvíjející se společnosti
  • firemní benefity

Mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč/měsíc + prémie.

Publikováno
22. 4. 2024
Místo práce
Brno
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Oldřiška Rozsypálková
Telefon