PRODEJCE NOVÝCH A OJETÝCH VOZIDEL (M/Ž)

Název společnosti
ŠUDOMA s.r.o. - pracoviště Kožichovice

Další informace

Náplň práce: - aktivní prodej vozidel koncovým zákazníkům - prezentace vozidel - zpracování cenových nabídek - nabízení finančních služeb, příslušenství - poprodejní péče o zákazníky - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí - spolupráce se servisním týmem Požadujeme: - SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou - praxe s prodejem vozů v autorizovaném autosalonu nebo autobazaru výhodou - obchodní zkušenosti výhodou - velmi dobrá znalost práce na PC - výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování - obchodní zdatnost - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - spolehlivost, samostatnost, flexibilita Nabízíme: - perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu - zázemí silné, prosperující společnosti - práci s nejmodernější automobilovou technikou - zajímavé finanční ohodnocení - pravidelná školení

Publikováno
4. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 - 40 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce