Mistr/ová obrobny

Název společnosti
MECAWEL spol. s r.o.

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE: - zodpovědnost za svěřený úsek - zvyšování efektivity - nastavování systémů a procesů - rozvoj celého týmu - zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem - zodpovědnost za plnění plánu výroby z hlediska termínu a kvality - evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy - spolupráce na neustálém zlepšování výrobních procesů - spolupráce s ostatními odděleními POŽADUJEME: - SŠ nebo SOU (technické zaměření podmínkou) - schopnost vedení a řízení lidí - organizační a rozhodovací schopnosti - orientace ve výkresové dokumentaci - znalost MS Office, Excel, Word - ŘP sk. B - znalost problematiky obrábění podmínkou NABÍZÍME: stravování zdarma, po zkušební době ind. nárůst mzdy, roční bonus, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, podporu dalšího osobního a profesního růstu KONTAKT: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem

Publikováno
18. 10. 2023
Pracovní vztah
Práce na zkrácený úvazek
Mzdové ohodnocení
40 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce