Pracovníci ostrahy

Název společnosti
Mark2 Corporation Czech a.s. - Plzeň

Další informace

Náplň práce: Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudete. Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost různých objektů. Požadavky: o Fyzická zdatnost o Chuť pracovat o Trestní bezúhonnost Nabízíme: o Odpovídající finanční ohodnocení o Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč o Práci na hlavní pracovní poměr v denních i nočních směnách o Příspěvek na stravování o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv o Zvýhodněné volání O2 o Možnost zajištění ubytovny o MultiSport kartu o Zajištění zkoušky profesní kvalifikace o Výroční odměny o Happy days Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Publikováno
10. 3. 2023
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
18 900 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce