*Vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - Provozovna řeznictví - uzenářství Měřín (m/ž)

AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o. - provozovna řeznictví, uzenářství

Další informace

Náplň práce: - vedení potravinářského provozu s certifikací IFS - organizace a zajištění výroby - porážka, bourárna, výroba uzenin, expedice masa a uzenin - směnný provoz - řízení a kontrola podřízených pracovníků Požadujeme: - Vzdělání VŠ, příp. SŠ odpovídajícího zaměření, praxe výhodou - Samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek - Znalost výrobního programu NETTOControl vítána Nabízíme: -pracovní smlouvu na plný úvazek, po zapracování na dobu neurčitou - Stabilní práci - Dotované stravování v místě výkonu práce a další benefity Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, zaměstnanecké půjčky, odměny při životních a pracovních výročích, příspěvek na životní/penzijní pojištění, možnost rekreace v podnikovém zařízení První kontakt TELEFONICKY, EMAILEM;

Publikováno
11. 9. 2023
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
58 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce