Lékař/ka pro pediatrickou ambulanci

Název společnosti
MAPO ambulance s.r.o. - prac.

Další informace

Náplň práce: plný nebo částečný úvazek, prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace, monitorování a kontrola chronicky nemocných, delegace pacienta k odbornému lékaři, konzultace s pacientem. Požadujeme: - ukončené VŠ, odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění + specializovaná způsobilost v oboru PEDIATRIE/dětské lékařství - schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování - pracovitost, spolehlivost a odpovědnost - profesionální a proklientský přístup Nabízíme: - jednosměnný provoz - zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti - podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou zaměstnavatele) - slevy v partnerské lékárně Benefity: - zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti. Vhodné i pro OZP. Pracovní doba: 6-14 hod. Kontakt: e-mailem.

Publikováno
14. 9. 2022
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Mzdové ohodnocení
55 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce