Tiskař/-ka

Název společnosti
PEBAL s.r.o., Dobřany

Další informace

Náplň práce: " obsluha flexotiskových strojů " dodržování výrobních a technologických postupů (určuje technolog či přípravář výroby) " příprava výrobní zakázky dle průvodky (nalepení štočků, míchání barev, příprava vstupních materiálů) " průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků, balení výrobku + následné uvolnění pro sklad " základní údržba stroje (na složitějších opravách pracuje odd. údržby či externí firma) " jedná se o provoz s různorodými typy zakázek = práce není jednotvárná Požadavky: " SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou) " praxe v oboru flexotisku podmínkou " technická zdatnost (ovládání strojů, průvodky, čtení technické dokumentace...) " týmový přístup a zodpovědnost " zájem profesně se rozvíjet v moderních tiskových technologiích " ochota pracovat ve směnném provozu Nabízíme: " práci na plný úvazek, 8 hod/den, třísměnný provoz PO - PÁ " práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi " zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech " na daném výrobním úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně) " možnosti osobního růstu a rozvoje " firemní benefity " stabilní práce " prostředí nového výrobního závodu (čistý provoz) + kontakt s moderními technologiemi + dobrou partu kolegů v týmu " 25 dní dovolené " stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/směna " příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ( 700,- Kč měsíčně) " vánoční bonusy " jednorázové věrnostní odměny po odpracování 10 a více let " věrnostní odměny až do výše 2.300,- Kč/měsíčně " odměna za doporučení nového zaměstnance " atmosféra rodinného podniku " firemní akce Kontakt: Vlčková Ilona, tel.: 777 758 860, e-mail: prace@pebal.cz, ilona.vlckova@pebal.cz

Publikováno
8. 8. 2023
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 - 40 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce