Admin podpora ve výrobě

Název společnosti
National Pen Czech s.r.o.

Další informace

Náplň práce: Pracovní náplň: průběžný sběr dat z výroby a údržby (nejčastější závady, problémy na linkách). kontrola docházky. drobná administrace (např: hlídání zásob spotřebního materiálu) . spravování informačních tabulí. denní komunikace se supervisorem výroby. příprava a zápis reportů. Požadujeme: Komunikační dovednosti. Pečlivost, zodpovědnost. Znalost práce na PC, Excel, Word. Flexibilita. Nabízíme: Nabízíme: práci v tichém, čistém, klidném provozu dobré finanční ohodnocení 13. plat 25 dnů dovolené stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den příplatek 25% za noční směny dopravu z Plzně 1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době) příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době) Prvotní kontakt na zaměstnavatele: - telefonicky: 9:00-15:00 na tel . 736 291 916

Publikováno
22. 8. 2023
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
27 560 - 32 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce