TECHNIK / TECHNIČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽNÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY

Název společnosti
DIAMOND DESIGN - provozovna Hradec Králové

Další informace

Pracovní náplň: montáže v interiérech - závěsy, rolety, kolejnice, žaluzie, lišty…, montáž designových venkovních pergol, montáž ostatních produktů z nabídky DIAMOND DESIGN technická podpora obchodníkům - doporučení kotvení, pomoc s měřením a realizací, správa svěřeného vybavení a jeho údržba Požadavky: schopnost samostatně a zodpovědně řešit zadané úkoly manuální zručnost a technické znalosti, řidičský průkaz skupiny B, příjemný vzhled a dobré vystupování Nabízíme: finanční ohodnocení od 40.000 do 60.000 dle schopností a domluvy, práci v příjemném kolektivu, zázemí velké značky, moderní pracovní nástroje, vybavení a postupy školení a vzdělávání, uplatnění a rozvoj znalostí, telefon, stravné - Více informací o produktech naleznete na adrese www.diamonddesign.cz

Publikováno
13. 7. 2022
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
40 000 - 60 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce