seřizovač

Název společnosti
National Pen Czech s.r.o.

Další informace

Náplň práce: udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, provozní náklady zajištění oprav zařízení a údržby stanete se posilou do nově vznikajícího týmu, který se bude dále rozrůstat udržování zařízení v čistém a provozuschopném stavu 3. směnný provoz Požadujeme: manuální zručnost pro nastavení mechanických součástí strojů pečlivost, zodpovědnost schopnost spolupráce v kolektivu základní znalost práce na PC ukončené zakladní vzdělání Nabízíme: práci v čistém, tichém, klidném prostředí (žádná výrobní linka) dobré finanční ohodnocení 13. plat 25 dnů dovolené stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den příplatek 25% za noční směny dopravu z Plzně 1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době) příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)

Publikováno
13. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
29 000 - 33 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce