Interiérový zahradník / zahradnice - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - možnost zkráceného úvazku

Sídlo společnosti
Říčanská 392, 25243, Průhonice
Jsme společnost specializující se na ozelenění interiérů, výsadbu stromů do interiérů, instalaci zelených stěn a mechových obrazů. Dodávky po celé ČR a na Slovensku. Údržba a ošetřování vysazených rostlin u zákazníků.

Náplň práce

Zahradník, realizace výsadeb, instalace zelených stěn, servis a údržba, služební cesty, řízení motorových vozidel (osobní nebo dodávka), zelené stěny - práce ve výškách (1,5 - 4 m), komunikace se zákazníky během servisu.

Požadujeme

  • zahradnické vzdělání není podmínkou - vhodné i pro absolventy, i bez praxe - zaučíme
  • zručnost
  • práce v malém kolektivu - všestrannost
  • flexibilita
  • nasazení a pečlivost při práci a dobrá kondice
  • reprezentativní vystupování u zákazníků
  • řidičský průkaz sk. B
  • řidičský průkaz na VZV - vítaný

Nabízíme

  • práci na HPP - možnost i zkráceného úvazku
  • pracoviště se sociálním zázemím na adrese Čestlice 271
  • klouzavá pracovní doba
  • malý kolektiv
  • pestrá pracovní činnost
  • příspěvky na PP
  • Sodexo MultipassCARD, stravenky 180 Kč i příspěvek na volný čas
  • 5 týdnů dovolené

Publikováno
1. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Místo práce
Praha / Čestlice 271, celá ČR
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Ing. Anna Tomašáková
Mobil