Recepční - Hotel Brixen Praha - vhodné i pro absolventy - HPP / brigáda

Sídlo společnosti
Havířská 449, 580 01, Havlíčkův Brod

Hledáte práci, ve které se budete potkávat a komunikovat s lidmi? Domluvíte se anglicky? Rád/a organizujete a umíte si poradit v každé situaci? Máte slušné a pozitivní vystupování? Pak se můžete stát součástí našeho týmu.

Náplň práce

  • především zajištění plynulého chodu recepce a s ní spojenou administrativu
  • příjem a zadávání individuálních i skupinových rezervací do rezervačního systému
  • vyřizování telefonických hovorů a elektronické komunikace
  • převádění registrace hostů do hotelového systému (v rámci check-in) a následně pak odjezd hostů (check-out)
  • komunikace s hosty osobně a podávání informací o hotelu a blízkém okolí
  • s recepcí je spojený také prodej na lobby baru

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • komunikativní znalost AJ, ostatní jazyky výhodou
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • příjemné vystupování a srdečné přivítání všech našich hostů

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na HPP, popř. DPP (brigáda)
  • pracovní doba: krátký/dlouhý týden - včetně svátků
  • práci v příjemném a přátelském prostředí

Publikováno
2. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Brigáda/Praxe/Stáž
Místo práce
Praha 2
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Slávka Gogová
Mobil