Dělník / dělnice ve výrobě průmyslového těsnění

Sídlo společnosti
Výkleky 115, 751 25 , Výkleky
Firma vznikla v roce 1991 jako sdružení fyzických osob. Prvotním výrobním programem byla výroba plochých těsnění z vulkanfíbru. V následujících letech byl sortiment rozšiřován o další druhy těsnění a těsnících materiálů. V roce 1999 proběhla transformace firmy na obchodní společnost VAF PŘEROV s.r.o. Od roku 2002 společnost působí ve vlastních výrobních prostorách s komplexním technickým zázemím.

Náplň práce

  • výroba těsnění

Požadujeme

  • SOU vzdělání - i bez praxe / zaučíme
  • pracovitost, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, pečlivost
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • práci na HPP - ranní směny
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu
  • prémie
  • 13. plat

Publikováno
2. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
24 000 - 30 000 Kč
Místo práce
Výkleky 115, 751 25 Výkleky
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Roman Kopec
Telefon
Mobil