Stavbyvedoucí / Technický dozor na stavbě - práce na zkrácený úvazek / ŽL - vhodné i pro důchodce

Sídlo společnosti
Lazníky 163, 75125, Lazníky
Společnost působí v oblasti výstavby ocelových konstrukcí, montovaných hal, demolicí, smaltovaných nádrží, sil a zásobníků hledá uchazeče či uchazečku na pozici projektový manažer. Společnost se zaměřuje na generální dodávky stavebních děl, jejich modernizaci či rekonstrukci, a realizuje tyto stavební práce pro soukromé investory, státní organizace či soukromé osoby.

Náplň práce

  • zajištění plynulého chodu stavby, evidence ve stavebním deníku

Požadujeme

  • min. ÚSO s maturitou
  • zkušenosti na této či obdobné pozici
  • organizační zdatnost a obratná komunikace
  • schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu
  • dobrý zdravotní stav
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost orientace ve výkresové dokumentaci/projektové dokumentaci
  • ŘP sk. B
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • znalost programu AutoCAD (výhodou)
  • práce na PC, MS Office - World, Excel, Outlook
  • samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, komunikativnost, časovou nezávislost, vysoké pracovní nasazení
  • bezúhonnost, čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • zázemí tuzemské společnosti
  • možnost podílet se na unikátních projektech, především pro tuzemské zákazníky
  • odpovídající počet dovolené
  • přátelský kolektiv
  • notebook, služební telefon
  • firemní automobil i pro soukromé účely
  • možnost dalšího individuálního ohodnocení na základě dosažených pracovních výsledků

Publikováno
2. 7. 2024
Pracovní vztah
Práce na zkrácený úvazek
Práce na dobu určitou
Práce na ŽL
Mzdové ohodnocení
od 30 000 Kč
Místo práce
Ústí nad Labem
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Veronika Oralová