Referent / referentka zakázkového oddělení

Sídlo společnosti
Vysoká 1297, 33441, Dobřany
Jsme česká rodinná firma o cca 100 zaměstnancích. Zabýváme se výrobou a dodávkami obalového materiálu (především různé druhy fólií a jejich potisk). Jsme hrdí na to, že jako jediná firma v ČR jsme držitelem certifikátu „OK Home compost“ pro ekologicky rozložitelné fólie. Náš provoz je umístěn v nově vybudované hale v Dobřanech u Plzně a vybaven moderními extruzními linkami, tiskařskými automaty či laminačními stroji.

Náplň práce

  • zadávání zakázek do informačního systému
  • zadávání výrobních průvodek do informačního systému
  • vystavení nákupních objednávek
  • správa zadané zakázky
  • komunikace napříč firmou - mezi jednotlivými středisky, mezi obchodními zástupci
  • komunikace se zákazníky
  • podílení se na přípravě expedic z firmy a reklamačních řízení
  • péče o rozvoj firemní kultury

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
  • dobrá znalost práce na PC
  • koordinační schopnosti a jazyková vybavenost (Aj či Nj)
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní a časové nasazení

Nabízíme

  • stabilní práci na HPP
  • prostředí nového výrobního závodu (čistý provoz) + kontakt s moderními technologiemi + dobrou partu kolegů v týmu
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/směna
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění (až 700 Kč měsíčně)
  • vánoční bonusy
  • jednorázové věrnostní odměny po odpracování 10 a více let
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • firemní akce

Publikováno
2. 7. 2024
Místo práce
Dobřany
Termín nástupu
1. 9. 2024
Kontaktní osoba
Ilona Vlčková
Telefon