Vedoucí bistra Sokolovna Litvínov

Náplň práce

  • odpovědnost za svěřenou prodejnu, její tým a výsledky
  • plánování pracovních směn
  • objednávání zboží a zajištění jeho správného umístění na prodejně
  • zodpovídat za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky
  • zaškolení nových kolegů a častá komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (maturita/výuční list)
  • zkušenosti s prací ve vedoucí pozici gastru, lahůdkářství či řeznictví min. 2 roky
  • vstřícné a příjemné chování k zákazníkům i zaměstnancům
  • schopnost vést a motivovat tým
  • rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • po skončení zkušení doby mzda 30 000 Kč/měsíc
  • podíly na hospodářských výsledcích bistra vždy po skončení kvartálu
  • další bonusy zakotvené v pracovní smlouvě

Publikováno
4. 7. 2024
Místo práce
Litvínov
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení