Mzdový / mzdová účetní a účetní

Sídlo společnosti
Novohradská 226, 37925, Třeboň

Náplň práce

  • kompletní zpracování a vedení mzdové agendy zaměstnanců společnosti
  • samostatná příprava podkladů souvisejících se zpracováním mezd
  • vedení skladového účetnictví

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření, VŠ výhodou
  • praxe min. 2 roky ve mzdovém účetnictví
  • znalost pracovněprávních předpisů a mzdové legislativy
  • velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), znalost INFOPower výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme

  • dobré mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe a zkušeností
  • motivační systém odměňování
  • benefity – dovolená 25 dní, stravenkový paušál ve výši 95 Kč, mobilní telefon, notebook, dárkové balíčky
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Publikováno
11. 7. 2024
Místo práce
Třeboň
Termín nástupu
ihned, dle dohody
Kontaktní osoba
Pavlína Kocandová
Mobil