Prodejce a designer kuchyní a vestavěných skříní

Sídlo společnosti
Uzbecká 1463/1, 10100, Praha 10 - Vršovice
• zavedená truhlářská společnost

Náplň práce

  • poradenství klientům při výběru nábytku (kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru)
  • zpracování návrhu do požadovaného prostoru
  • poradenství a prodejní argumentace o kvalitě zpracovaného návrhu
  • zajištění obchodní agendy při uzavírání zakázek
  • komunikace s dodavateli a výrobou

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • schopnost přesvědčit zákazníka, najít a zdůraznit mu optimální variantu řešení
  • obchodní talent
  • zájem o design, architekturu, styl, bydlení a interiéry
  • organizační schopnosti pro řízení zakázek

Výhodou

  • praxe v oboru
  • znalost grafického programu Kitchendraw
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • tvůrčí a zajímavou práci v příjemném prostředí
  • zaměstnání ve stabilní, zavedené a rostoucí firmě
  • dobrý kolektiv a dobré mzdové ohodnocení

Fixní nástupní mzda + odměny dle prodeje (cca 40 000 Kč/měsíc).

Publikováno
11. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
cca 40 000 Kč
Místo práce
Praha - Pankrác
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil