Disponent / disponentka v MKD v nepřetržitém směnném provozu

Sídlo společnosti
Kvítkovická 1386, 763 61 , Napajedla
Jsme rodinná a certifikovaná firma se slušnou perspektivou, energií a profesionálním přístupem. Na trhu jsme pevně usazeni od roku 2015 a stále rosteme.

Náplň práce

  • každodenní komunikace a spolupráce se zahraničním partnerem
  • znalost AETR a Nařízení ES č. 561/2006
  • denní reporting
  • plánování střídání řidičů a zajišťování komunikace mezi řidičem a firmou
  • vyřizování a zpracování objednávek a následné organizování zajištění přeprav, nakládek a vykládek
  • aktivní dohled a kontrola aktuální situace u jednotlivých vozidel a následné předávání informací v rámci organizace
  • aktivní kontrola nad realizací celého přepravního procesu
  • sledování neshod, jejich evidence a následná nápravná opatření
  • okamžité řešení problémů při přepravách, při nakládkách a vykládkách
  • zpracování příslušné každodenní administrativy
  • příprava podkladů pro tvorbu reportů a statistik pro vedení společnosti
  • zodpovědnost za kvalitu a profitabilitu svěřených přeprav
  • spolupráce při řešení havarijních situací
  • spolupráce s ostatními členy společnosti, účast na poradách, vytváření pozitivní kultury firmy, plnění dalších úkolů ze strany vedení společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe a všeobecné znalosti v dopravě a na obdobné pozici min. 1 rok podmínkou
  • profesionální přístup na své pozici
  • anglický jazyk na výborné úrovni slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou
  • práce na PC (MS Office, Internet, E-mail a další)
  • organizační schopnosti a seberealizace
  • odolnost vůči stresu, samostatnost, trpělivost, loajalita, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • výborné komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • orientace na přesnost, cíl a výsledek
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v profesionálním mladém kolektivu
  • motivační mzdové ohodnocení
  • příspěvek na PHM
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • nepřetržitý směnný provoz
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje - školení, vzdělávací kurzy
  • pracovní smlouva na dobu NEURČITOU
  • pracoviště v Napajedlech u Zlína
  • cestovní pojištění zahraniční
  • notebook, mobilní telefon
  • neomezený telefonní tarif v rámci firmy
  • stravenkový paušál

Publikováno
11. 7. 2024
Místo práce
Napajedla
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Bc. Kateřina Maňásková