Projektový manažer

Sídlo společnosti
Velflíkova 1428/4, 16000, Praha 6
Stabilní rodinná společnost s vlastní výrobou, realizací a zázemím pro realizaci projektů. Jsme na trhu již od roku 2005. Patříme mezi inovátory a leadery v technických řešeních pro moderní výuku. Máme celou řadu inovativních řešení a našim klientům nabízíme špičkovou kvalitu od nalezení vhodné varianty, zajištění financí z EU/národních projektů, přes implementaci a školení. Mezi naše produkty patří unikání venkovní "ostrovní" učebna a řada řešení jako jsou pojezdy pro interaktivní techniku, různé tipy nabíjecích skříní a multifunkčních stolů.

Náplň práce

  • projektová podpora školám
  • telefonní a emailová komunikace s našimi zákazníky
  • příprava a kompletace podkladů pro vykazování výstupů u realizovaných projektů
  • řízení vlastních projektů
  • podílení se na tvorbě podpůrných materiálů
  • spolupráce s týmem obchodníků a lektorů
  • komunikace s poskytovatelem dotace a odpovědnost za správné vykazování
  • fakturace služeb

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s prací ve školství výhodou
  • zkušenosti s projekty EU výhodou
  • dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • chuť učit se novému
  • schopnost hledat ve prospěch zákazníka nové řešení a synergie
  • schopnost být zákazníkovi partnerem, který je proaktivní a dodržuje své slovo
  • schopnost pracovat na více projektech a podílení se na hledání nejlepšího řešení ve prospěch zákazníka
  • schopnost pracovat samostatně i jako týmový hráč
  • ochotu zorientovat se ve firemním informačním systému

Co Vám práci u nás usnadní?

  • zkušenosti s technickým a projektovým prodejem alespoň 3 roky
  • zkušenost s monitorováním indikátorů a podávání monitorovacích zpráv (ZoR) v systému MS21

Nabízíme

  • radost z komunikace s lidmi, schopnost jednat s řediteli škol a se zástupci zřizovatelů
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost vzdělávání se
  • flexibilní pracovní doba
  • 3 dny osobního volna navíc nad rámec řádné dovolené
  • možnost využití našeho vzdělávacího centra Otevřený mlýn pro kroužky pro Vaše děti, oslavy a setkání s přáteli a v rámci našich firemních setkání
  • prostředí bez korporátních či úřednických pravidel

Publikováno
15. 7. 2024
Mzdové ohodnocení
32000 - 38000 Kč
Místo práce
Unhošť
Termín nástupu
srpen - září (dle domluvy)
Kontaktní osoba
Markéta Vaněčková
Mobil