Mistr autoprovozu Zeměměřického úřadu

Sídlo společnosti
Pod sídlištěm 9, 18200, Praha 8
Zajišťujeme správu geodetických základů České republiky. Poskytujeme přístup ke geodetickým údajům o bodech bodových polí a další. Zaměřujeme se také na pravidelnou aktualizace databáze. Síť je složena ze stanic navigačních systémů rovnoměrně rozmístěných na celém území se známými souřadnicemi.

Náplň práce

  • provádění běžných oprav a údržby vozidel v prostorách autodílny úřadu (výměny olejů, kapalin, brzdových destiček, výměny pneumatik apod.)
  • průběžná evidence prováděných oprav pro jednotlivá vozidla
  • objednávání oprav vozidel do servisů, pokud nelze provést opravu v autodílně
  • řízení referentských vozidel
  • nákup náhradních dílů a jejich evidence
  • příprava vozidel na STK

Požadujeme

  • min. vzdělání s výučním listem autoopravář, automechanik apod.
  • základní znalost práce s PC
  • ŘP B
  • zkušenosti s opravami a údržbou automobilů

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, následně na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • pracoviště s výborným dopravním spojením přímo u stanice metra Kobylisy, Praha

Plat dle praxe 21 710 až 31 820 Kč/měsíc (plat. třída 9)

Publikováno
15. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
21 710 - 31 820 Kč
Místo práce
Praha
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Jana Špačková