Obchodní zástupce - Praha (m/ž)

Sídlo společnosti
Lazecká 297/51, 77900, Olomouc
Jsme společnost zabývající se lékařským vzděláváním realizovaným formou odborných časopisů a kongresů.

Náplň práce

  • spolupráce s farmaceutickými firmami v obchodní oblasti na poli vzdělávacích aktivit pro lékaře (časopisy, kongresy, on-line vzdělávání)
  • očekáváme nejen procesování stávajících projektů, ale i aktivní a samostatný přístup v nabídce projektů pro naše partnery

Požadujeme

  • VŠ vzdělaní
  • praxe ve farmaceutické firmě
  • příjemné vystupování, samostatnost, komunikativnost
  • orientace v oblasti obchodu (farmaceutický průmysl)
  • bydliště Praha a okolí

Nabízíme

  • je možné nejprve nastoupit na zkrácený úvazek s výhledem celého
  • zajímavou a pestrou práci s možností individuálního přístupu
  • automobil, počítač, mobilní telefon, volnou pracovní dobu
  • maximální vstřícnost a podporu
  • možná je i kombinace práce z domu a práce v kanceláři
  • příjemný kolektiv a zázemí firmy oceněné za odpovědný přístup nejen ke svému okolí, ale i ke svým zaměstnancům

Publikováno
15. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Práce na ŽL
Místo práce
Praha
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Jana Tajovská