Řidič - rozvoz - České Budějovice

Sídlo společnosti
Domanín 115, 37901, Domanín
Jsme společnost zabývající se prodejem zboží pro stavbu, dílnu, zahradu a les.

Hledáme do provozovny v Českých Budějovicích řidiče na rozvoz lahví.
Provozovna v ČB se zabývá především prodejem technických plynů a svařovací techniky.

Náplň práce

  • rozvoz lahví s technickými plyny + svařovací techniky
  • přípravné práce na provozovně před a po rozvozech
  • další práce dle potřeby zaměstnavatele

Požadujeme

  • minimálně střední odborné vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru
  • odpovědnost, spolehlivost a flexibilita
  • ŘP sk. C + profesní průkaz, nebo B (k dalšímu jednání)
  • ŘP na VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • přátelský kolektiv
  • jednosměnný provoz - pondělí až pátek (7:00 – 15:30)

Publikováno
16. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
35 000 - 40 000 Kč
Místo práce
České Budějovice
Termín nástupu
1. 8. 2024
Kontaktní osoba
Radim Jiroušek
Mobil