Regionální manažer / manažerka v regionu České Budějovice

Sídlo společnosti
Kovářská 939/4, 190 00, Praha 9

Jsme přední dodavatelé mexických potravin pro maloobchod a velkoobchod se širokou škálou mexických produktů a výrobci vlastních pšeničných a kukuřičných tortill. Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli z Mexika. Náš tým zkušených odborníků na mexickou kuchyni pečlivě vybírá každý produkt, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší. Jsme na trhu 27 let, a právě rozšiřujeme náš tým pro region jižních Čech. Jste rozený obchodník? Fanoušek nejen mexické kuchyně? Práce v terénu je vám bližší než práce v kanceláři? Možná hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • budování a udržování obchodních vztahů
  • akvizice nových zákazníků
  • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odděleními
  • reporting ze svěřeného regionu
  • podpora promočních aktivit
  • monitoring trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • obchodní praxe a znalost angličtiny - výhodou
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • obchodní myšlení, orientaci na výsledek a proaktivní přístup
  • trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • pozitivní přístup, schopnost sebeřízení a určování priorit
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • uživatelská znalost PC/tabletu
  • bydliště v regionu

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti na HPP (CZ, SK, HU)
  • po zapracování pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práci v sehraném týmu lidí
  • podporu a možnost osobního rozvoje
  • zaškolení týmem zkušených kolegů
  • firemní automobil, mobilní telefon, tablet, PC
  • po zapracování 23 dní dovolené, 2 sick days
  • sleva na firemní produkty
  • firemní akce

Motivující finanční ohodnocení a bonusy s vazbou na dosažené výsledky nástupní mzda 51 000 Kč/měsíc, po zapracování 58 000 Kč/měsíc.

Publikováno
16. 7. 2024
Místo práce
České Budějovice
Kontaktní osoba
Jana Mikšovská
Telefon