Elektromechanik měřicích, regulačních zařízení a systému ochran VN

Sídlo společnosti
tř. Tomáše Bati 332, 76502, Otrokovice
Jsme společnost zajišťující služby technického charakteru, čistírna odpadních vod.

Náplň práce

  • montáž a nastavení hodnot regulačních obvodů, řídících obvodů a dálkového měření
  • kontrola činnosti a opravy regulačních obvodů, řídících obvodů a dálkového měření
  • ovládání center, měřících ústředen a dálkového měření, včetně uvádění do provozu
  • kontrola činnosti systému ochran, blokování a signalizace poruch,
  • vedení příslušné provozní dokumentace

Požadujeme

  • SOU/OU elektrotechnického zaměření
  • pracovník znalý s vyšší kvalifikací pro činnost na elektrických zařízeních
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC
  • praxe v oboru vítána

Nabízíme

  • ranní směna
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • výhody sociálního programu TOMA, a.s. a koncernu Prosperita
  • pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební době
  • jako benefit od nás získáte například 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, volnočasové aktivity a penzijní připojištění
  • můžete využít i zvýhodněné nákupy a volání pro sebe i svoji rodinu

Mzdové ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč hrubého/měsíc.

Publikováno
17. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
40 000 - 45 000 Kč
Místo práce
Otrokovice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Matěj Reiskup
Mobil