GEODET / GEODETKA - Brno

Sídlo společnosti
Husovická 9, 61400, Brno
Jsme stabilní geodetická a obchodní společnost s více než 30letou historií. Pracujeme s posledními modely robotických stanic, GNSS aparatur, software, dronů a lidaru.

Náplň práce

  • inženýrská geodézie na malých, středních i velkých stavbách v oborech pozemní a dopravní stavitelství
  • samostatná i týmová práce na významných stavebních projektech
  • jednání se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání zeměměřického směru
  • zkušenosti s prací v inženýrské geodézie jsou vítány
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, zodpovědný přístup a pečlivost

Výhodou - není podmínkou:

  • znalost AJ
  • AZI

Nabízíme

  • profesní a osobní růst , kontakt s novinkami na trhu
  • individuální přístup s pravidelnou pracovní dobou
  • příjemné prostředí a kolektiv
  • mobilní telefon
  • služební auto
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • pilotní průkaz pro UAV, …

Publikováno
17. 7. 2024
Místo práce
Brno
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Karel Kašpar
Telefon