Přípravář - mokrá lakovna

Sídlo společnosti
K Hoře 1339, 67602, Moravské Budějovice
Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií. Více informací o společnosti naleznete také na FB https://www.facebook.com/bast.info.

Náplň práce

  • navěšování, svěšování a odmaskování dílců
  • maskování podle výkresové dokumentace
  • přebroušení před lakováním – úprava
  • manipulace s lakovacími vozíky

Požadujeme

  • SOU technického směru nebo praxi
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • práce v české firmě
  • pracovní doba ve dvousměnném provozu
  • dovolená za odpracovanou dobu ve firmě
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • mimořádné odměny dle hospodářských výsledků a další benefity

Publikováno
17. 7. 2024
Místo práce
Moravské Budějovice
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Eva Šplíchalová DiS. - personální oddělení
Telefon
Mobil