Vedoucí plánování

Sídlo společnosti
K Hoře 1339, 67602, Moravské Budějovice
Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií. Více informací o společnosti naleznete také na FB https://www.facebook.com/bast.info.

Náplň práce

  • kapacitní plánování s cílem plnění dodacích termínů s využitím moderního systému APS
  • tvorba krátkodobého a dlouhodobého kapacitně vyváženého plánu výroby a jeho udržování

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru logistiky nebo plánování
  • praxe min. 1 rok v oblasti řízení výroby, logistiky nebo plánování
  • reprezentativní, komunikativní a dynamickou osobnost
  • schopnost vyjednávat, analytická mysl, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • možnost seberealizace při samostatném řešení problémů
  • pružná pracovní doba
  • firemní telefon, osobní automobil k služebnímu užití
  • dovolená za odpracovanou dobu ve firmě
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu,
  • mimořádné odměny dle hospodářských výsledků a další benefity

Publikováno
17. 7. 2024
Místo práce
Moravské Budějovice
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Eva Šplíchalová DiS. - personální oddělení
Telefon
Mobil