Výzkumný a vývojový pracovník / pracovnice

Sídlo společnosti
Pod sídlištěm 9, 18200, Praha 8
Zajišťujeme správu geodetických základů České republiky. Poskytujeme přístup ke geodetickým údajům o bodech bodových polí a další. Zaměřujeme se také na pravidelnou aktualizace databáze. Síť je složena ze stanic navigačních systémů rovnoměrně rozmístěných na celém území se známými souřadnicemi.

Náplň práce

  • sledování národních i mezinárodních standardů a norem v oblasti 3D modelování území a informačních modelů staveb
  • tvorba metodik a návrhy procesů pro uložení, zpracování, analýzy a publikace rozsáhlých zdrojů trojrozměrných prostorových dat
  • metodické řízení vedení 3D objektového modelu území včetně vazeb na ostatní zdroje informací o území
  • tvorba prostředků a nástrojů pro zpracování dat a automatizované zpracování dat pro IS základního 3D modelu území
  • podíl na vedení a správě informačního systému pro 3D model území, včetně spolupráce s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru: geograf, kartograf, geomatik, programátor
  • orientace v IFC a CityGML výhodou, stejně tak jako praxe s některým z CAD softwarů

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, FKSP, příspěvek na stravování)
  • pracoviště s výborným dopravním spojením přímo u stanice metra Kobylisy

Plat dle praxe od 29 410 Kč do 43 370 Kč, (platová třída 13) + osobní příplatek.

Publikováno
22. 7. 2024
Místo práce
Praha
Kontaktní osoba
Jana Špačková