Projektant pozemních staveb - senior nebo junior

Sídlo společnosti
Sokolská 1183/43, 46001, Liberec 1 - Staré Město
- společnost zabývající se projekční a inženýrskou přípravou

Náplň práce

  • projektování stavební části novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
  • zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
  • koordinace s projektanty ostatních profesních částí
  • komunikace s úřady státní správy a samosprávy

Požadujeme

  • VŠ stavební, nebo architektura (i absolvent), případně SŠ (i absolvent)
  • Autorizace České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě výhodou, ale ne podmínkou
  • ovládání kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
  • technické myšlení, samostatnost a spolehlivost
  • aktivní pojetí práce a odpovědnost vůči investorovi

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
  • benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
  • smluvní mzdu oceňující Vaše schopnosti
  • náborový příspěvek ve výši jedné mzdy po ukončení zkušební doby

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte nás na design4@design4.cz, nebo na 603 827 493.

Publikováno
23. 7. 2024
Místo práce
Turnov
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil