Technolog / kalkulant (m/ž)

Sídlo společnosti
K Hoře 1339, 67602, Moravské Budějovice
Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií. Více informací o společnosti naleznete také na FB https://www.facebook.com/bast.info.

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů a norem času pro zakázkovou strojírenskou výrobu

Požadujeme

  • SŠ /VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • min. 1 rok praxe na pozici technologa ve strojírenství

Výhodou

  • praxe ve svařování

Nabízíme

  • možnost seberealizace při samostatném řešení problémů
  • práce v kolektivu
  • pružná pracovní doba
  • dovolená za odpracovanou dobu ve firmě
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • mimořádné odměny dle hospodářských výsledků a další benefity

Publikováno
24. 7. 2024
Místo práce
Moravské Budějovice
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Eva Šplíchalová DiS. - personální oddělení
Telefon
Mobil