Všeobecná zdravotní sestra (m/ž)

Sídlo společnosti
Ráby 162, 533 52, Staré Hradiště
Domov pro osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce

  • poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu
  • zajišťuje komplexní ošetřovatelskou péči v souladu s nejnovějšími poznatky a metodami v ošetřovatelství

Požadujeme

  • odbornou způsobilost pro výkon povolání samostatné všeobecné sestry - vhodné i pro absolventy
  • bezúhonnost, plnou svéprávnost, zdravotní způsobilost
  • očkování proti virové hepatitidě B – povinné (stačí potvrzení o aplikaci 1. a 2. dávky)
  • psychickou odolnost
  • zodpovědnost a smysl pro týmovou práci

Výhodou

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práce ve směnném provozu, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba 37.5 hod/týden
  • k tarifnímu platu je však třeba započítat příplatky za práci v noci, o víkendech a svátcích, či případné osobní ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek z FKSP

Platové ohodnocení: 30 220 - 43 660 Kč/měsíc

Publikováno
24. 7. 2024
Místo práce
Staré Hradiště
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Ing. Andrea Černá
Telefon
Mobil