Operátor / operátorka výroby - náborový příspěvek 10 000 Kč

Sídlo společnosti
Lhotka nad Bečvou 93, 75641, Lešná
Společnost byla založena roku 2010 a přímo navazuje na historii výroby reproduktorů podniku Tesla. Firma je součástí holdingu Suzhou Sonavox Electronics Co., Ltd. Našimi hlavními zákazníky je společnost Škoda Auto, Volkswagen, Seat a Audi. Výrobní závod, s přibližně 200 zaměstnanci, se zabývá vstřikováním plastů a samotnou montáží reproduktorů pro cílové zákazníky.

Více informací o společnosti naleznete na www.sonavox.cz, www.sonavox-group.com.

Náplň práce

  • kompletace reproduktorů pro automobilový průmysl
  • příprava součástek před osazením dílů do výrobní linky
  • ověřování kvality výrobků na testovacích zařízeních
  • vizuální kontrola hotových výrobků
  • výroba od jednodušších ručních zařízení až po komplexní automatizované linky

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • schopnost řídit se pracovními postupy
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • ochotu práce ve třísměnném provozu

Výhodou

  • praxe ve výrobním prostředí

Nabízíme

  • výkonnostní prémie a další motivační bonusy
  • docházkový bonus 800 Kč (měsíčně)
  • stravenkový paušál v hodnotě 80 Kč
  • příspěvek na dopravu do práce
  • příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč
  • 5týdenní dovolená
  • 13. plat
  • věrnostní odměna
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Flexipass v hodnotě 2 000 Kč na Vánoce
  • všechny přesčasy proplácíme s příplatkem 50 % (ze zákona je pouze 25 %)

Mzdové ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč/měsíc.

Publikováno
24. 7. 2024
Místo práce
Lhotka nad Bečvou
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Michaela Žabčíková