Elektrikář

Sídlo společnosti
Nádražní 768, 28151, Velký Osek
Výroba a servis speciálních kolejových mechanizmů, opravy stavebních strojů, pneuservis osobní i nákladní, výroba a montáž ocelových konstrukcí.

Náplň práce

Zaměstnanec je součástí týmu, který provádí výrobu nových zařízení vč. jejich následného servisu. Servis probíhá jak v dílnách ve Velkém Oseku, tak i na stavbách, kde stroje pracují. Provádění elektro údržby v areálu firmy, kontroly a údržba elektronářadí.

Požadujeme

  • SOU v oboru elektrikář silnoproud, slaboproud, popř. autoelektrikář - vhodné i pro absolventy
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)

Nabízíme

  • zázemí stabilního kolektivu
  • měsíční příspěvek 1 000 Kč na pojištění
  • příspěvek na stravné
  • pracovní doba od 6.00 do 14.30 hod.

Publikováno
26. 7. 2024
Místo práce
Velký Osek
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Martin Koška
Telefon