operátor/operátorka na středisko lisování

Název společnosti
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.

Další informace

Náplň práce: - obsluhovat a přímo seřizovat stroje v oblasti studeného lisování - sledovat kvalitu vyráběných výrobků podle pracovních postupů - sledovat průběh využívání procesu kontroly nástrojů a výrobků v procesu výroby - přemisťovat nástroje a výrobky dle pokynů zaměstnavatele - čistit a ukládat nástroje - třísměnný provoz Požadujeme: - znalost technické výkresové dokumentace a práce s posuvkou výhodou - minimálně výuční list - dobrý zdravotní stav - ochotu učit se - vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro muže Nabízíme: Pracovní smlouva je na 6 měsíců, po 1,5 roce na neurčito. - zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost mzdového a profesního růstu - měsíční výkonnostní bonusy - příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel - týden dovolené navíc - firemní dotované stravování - příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření - zálohy na mzdu Zaměstnanecké výhody : závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Publikováno
29. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 300 - 31 700 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce