PRACOVNÍK/CE ODDĚLENÍ KVALITY

Název společnosti
HPQ - Plast, s.r.o.

Další informace

Pracovní náplň: - plnění kvalitativních požadavků zákazníků - provádění analýz, řízení nápravných a preventivních opatření - komunikace se zákazníkem při řešení otázek kvality - spolupráce při auditech - rozvoj a trvalé zlepšování systému řízení jakosti Požadujeme: - zkušenosti na pozici pracovníka kvality-výhodou - znalost systému kvality v automobilovém průmyslu-výhodou - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - řidičský průkaz sk. B - znalost MS Office - čtení technické dokumentace - znalost AJ Nabízíme: - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - možnost dalšího vzdělávání a rozšíření kvalifikace - jazykové vzdělávání - příspěvek na stravování - notebook, mobilní telefon - 5 dní dovolené navíc Nástup možný ihned Mzda 35.000 - 45.000, - Kč / měsíc dle zkušeností a praxe

Publikováno
16. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
35 000 - 45 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce